Magazyn Młodych - Strona główna
Antykoncepcja Ksišżki Na poważnie
Opowiadania Poezja Tworzenie WWW
emodi.pl -  Wiele sklepów w jednym miejscu
Okno logowania
L:
H:
Załóż nowe konto

Szukaj

Teksty
Strona główna
Antykoncepcja
Film
Fotografia
Humor
Książki
Linki
Muzyka
Na poważnie
Opowiadania
Poezja
Sport
Tworzenie WWW
Wywiady

Reklama


Redakcyjne
Strona główna
Newsy
Nasze banery
Dodawanie tekstów
Redakcja
Reklama
Linki

Subskrycja
Twój email


Polityka prywatności

STATy:)

o2u.pl - 
darmowe liczniki
Tekstów: 341
Komentarzy: 1221
Twórców: 110 osób
Soft: cmsMM v 2.0

Chcesz dodać swój artykuł?


MM >> Na poważnie >> Mi wystarczy, że jesteś.

Mi wystarczy, że jesteś.


Data publikacji: 04-07-2005
Autor:Anulla
Kategoria:Na poważnie
Odsłon:3881

      Pytasz co widze w tych błękitnych oczach. Wszystko. Wszystko to co jest mi potrzebne do szczęścia. Tysiące wad,kilka zalet i człowieka bez którego nie potrafiłabym żyć. Nie musze z nim być. Mi wystarczy to, że gdzieś jest, żę mnie zna, że kiedyś mnie kochał...Że przypadkiem spatkam go na ulicy, że na mnie spojrzy, że powie "cześc". I tak może płynąć czas; spokojnie bez żadnych zmian. Lata spędzone na myśleniu o nim wynagradza mi te kilka minut spedzonych z nim. A później znów nastaje cisza, ten cudowny okres w którym choc na chwile zapominam o nim i czuje sie wolna od tego uczucia. Jeszcze nie dawno przerażała mnie ta cisza, paraliżowała bezradność, zabijała myśl, że odejdzie na zawsze...Dziś juz nie wierze w to, że on kiedykolwiek wróci. Pogodziłam sie z losem. Wybaczyłam mu wszystkie krzywdy, wszystkie złe momenty które zapisały sie w mojej pamięci. To nie prawda, że czas leczy rany. On poprostu przyzwyczaja nas do bólu...Nie potrafie o nim zapomniec. Nie umiem wyrzucić go z serca. Nie znam lekarstwa na ta chora miłośc... Człowiek którego kochałam przez wiele lat, krórego znałam jak nikt inny, za którym poszłabym na koniec świata jest mi całkiem obcy. Obcy jak mało kto. Odeszłam z jego życia, tak jak sobie tego życzył... Nie żąłuje żadnej chwili spędzonej z nim... warto było to przeżyć.Anulla


Kliknij, aby zobaczyć inne artykuły autora Anulla
Jak dodać komentarz?
Aby dodać komentarz należy się zalogować (okno logowania, na górze strony). Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta kliknij tu, aby się zarejestrować.

ech...dokładnie. tej miłości się nie da pozbyć. jeśli była prawdziwa, w sercu będzie zawsze. nawet jeśli ucichnie. to ona jest. a i trudno sie pogodzic. z tym, że ktoś tak bliski staje się taki obcy. "nie płacz, że się coś skończyło ale ciesz się, że się wydarzyło"
n, 2005-07-06 00:29:08

| Fotkapro.pl - ogladaj i oceniaj fotki | Blog z poradami, inspiracjami | Darmowe liczniki | Noclegi Nad Morzem |