Magazyn Młodych - Strona główna
Antykoncepcja Ksišżki Na poważnie
Opowiadania Poezja Tworzenie WWW
emodi.pl -  Wiele sklepów w jednym miejscu
Okno logowania
L:
H:
Załóż nowe konto

Szukaj

Teksty
Strona główna
Antykoncepcja
Film
Fotografia
Humor
Książki
Linki
Muzyka
Na poważnie
Opowiadania
Poezja
Sport
Tworzenie WWW
Wywiady

Reklama


Redakcyjne
Strona główna
Newsy
Nasze banery
Dodawanie tekstów
Redakcja
Reklama
Linki

Subskrycja
Twój email


Polityka prywatności

STATy:)

o2u.pl - 
darmowe liczniki
Tekstów: 341
Komentarzy: 1221
Twórców: 110 osób
Soft: cmsMM v 2.0

Chcesz dodać swój artykuł?


MM >> Sport >> Zwycięstwo z Walią!

Zwycięstwo z Walią!


Data publikacji: 14-10-2004
Autor:Bartek Kosiak
Kategoria:Sport
Odsłon:3129

     Reprezentacja Polski pokonała Walię – 2:3; w meczu 6 grupy piłkarskich eliminacji do Mistrzostw Świata 2006, które odbędą się w Niemczech. Zwycięstwo jest bardzo cenne, gdyż po czterech kolejkach zajmujemy drugie miejsce w grupie i mamy tylko punkt straty do prowadzącej Anglii.

Do meczu z Walią podchodziliśmy bardzo optymistycznie. Po wygranej 3:1 z Austrią wszyscy myśleli, że mecz na wyspach będzie ,, spacerkiem”. Rzeczywistość okazała się inna, nasi piłkarze musieli włożyć w mecz dużo wysiłku, aby wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Bardzo istotne jest to, że polscy piłkarze potrafili się podnieść po stracie bramki. Przełomowym momentem było wejście na boisko Tomasza Frankowskiego, który strzelił pierwszą bramkę dla Polski. W krótkim odstępie czasu zdobyliśmy jeszcze dwa gole i ostatecznie zwyciężyliśmy 3:2, gdyż Walijczycy walczyli do końca i w ostatnich minutach zdobyli drugą bramkę.

Zwycięstwo bardzo cieszy, jest szczególnie ważne dla kibiców, którzy znowu zaczęli wierzyć w lepsze czasy polskiej piłki. Jednak ja podchodzę do tego z dystansem. Nasi piłkarze już wielokrotnie pokazali, że grają nierówno i często po kilku dobrych meczach następował kryzys. Miejmy nadzieję, że się tak nie stanie, ale to jak wiemy, zależy tylko i wyłącznie od naszych piłkarzy. Na jeszcze jedną rzecz chciałbym zwrócić uwagę. W tych eliminacjach oprócz Anglii, z którą przegraliśmy nie mamy przeciwników zaliczanych do światowej czołówki i zwycięstwa z Austrią i Walią nie przekonują mnie w 100% co do formy naszych piłkarzy.Bartek Kosiak


Kliknij, aby zobaczyć inne artykuły autora Bartek Kosiak
Jak dodać komentarz?
Aby dodać komentarz należy się zalogować (okno logowania, na górze strony). Jeżeli nie masz jeszcze swojego konta kliknij tu, aby się zarejestrować.

dzięki Dealer!
Bartek, 2004-10-18 00:37:28

Zgadzam się ze wszystkim, zwłaszcza z ostatnim akapitem. Do wiosny moze sie wiele zmienic. Na razie czeka nas jeszcze mecz z Francją, który mam nadzieje pokaze w jakim miejscu sie znajdujemy.
Dealer, 2004-10-17 23:37:09

| Fotkapro.pl - ogladaj i oceniaj fotki | Blog z poradami, inspiracjami | Darmowe liczniki | Noclegi Nad Morzem |