Data publikacji: 09-11-2003
Autor:Bartek Kosiak
Kategoria:Sport
Ods這n:3409

W drugiej rundzie pucharu UEFA pi趾arze Groclinu Grodzisk Dyskobolia zmierzyli si z sz鏀t obecnie dru篡n angielskiej Premiership-Manchesterem City. M闚i這 si, 瞠 Groclin nie ma szans, a jednak pi趾arze z Grodziska sprawili wszystkim kibicom ogromn niespodziank-remisuj帷 1:1.

Mo瞠 najpierw troch o przebiegu spotkania. Zawodnicy Groclinu wyszli na boisko bardzo przestraszeni. Nie mo積a si im dziwi w ko鎍u grali z zespo貫m, kt鏎y ma w swoim sk豉dzie zawodnik闚 鈍iatowej klasy. Bardzo szybko stracili鄉y bramk, ju w 6 minucie wykorzysta sytucj Nicolas Anelka. P騧niej oba zepo造 mia造 wiele sytuacji bramkowych, lecz ich nie wykorzysta造. W polskim zespole wiele razy znakomicie interweniowa Mariusz Liberda. R闚nie bardzo dobrze strzeg angielskiej bramki David Seaman- ,,bramkarz legenda”. Prze這m dla polskiego zespo逝 nast徙i w 65 minucie, gdy z rzutu wolnego znakomicie strzeli Sebastian Mila. By豉 to bardzo 豉dna bramka m這dego polskiego pi趾arza. Do ko鎍a spotkania wynik remisowy utrzyma si. Po ko鎍z帷ym spotkanie gwizdku s璠ziego, nieliczni polscy kibice niemal oszaleli z rado軼i.

Wygrana Groclinu pokaza豉, jak sport mo瞠 by pi瘯ny. Nie zawsze licz si pieni康ze, lecz postawa zawodnik闚 na boisku. Nawet przeci皻ny polski zesp馧 mo瞠 powalczy z najlepszymi. Warto doda, 瞠 Nicolas Anelka jest tyle wart ile ca貫 zesp馧 Groclinu.

27 listopada w Polsce odb璠zie si rewan. Nadal faworytem pozostaje zesp馧 angielski, lecz musimy wierzy w polski zesp馧. Mo瞠 sprawi nam kolejn niespodziank?